![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Ramar / Ramar 9166229
*
nr 916 6229
Ramar
2 st. förgyllda, ramens innermått: 30x27 + 40x33
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 oktober 2014
kl 19:54:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/10 19:40:59
1
100 kr
3/10 17:58:23
2
200 kr
4/10 18:01:02
3
Vinnande bud
6/10 19:22:46
3
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
*
Ramar
nr 916 6229
Ramar
2 st. förgyllda, ramens innermått: 30x27 + 40x33
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 oktober 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/10 19:40:59 | 1 | 100 kr |
3/10 17:58:23 | 2 | 200 kr |
4/10 18:01:02 | 3 | Vinnande bud |
6/10 19:22:46 | 3 | justering av budtak |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgyllda guldfärgad guldfärgade gyllene ramar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15